Jelly Bear Hair – Witaminy w żelkach na włosy

Jelly Bear Hair

W dzisiejszym wpisie przedstawimy oraz ocenimy witaminy w żelkach marki Jelly Bear Hair.

Jak zapewnia producent jest to smaczny i prosty sposób na zdrowe, piękne i mocne włosy, który z pewnością przypadnie do gustu wielu konsumentom.

Dowiemy się też czy jest to jeden z najlepszych sposobów na łatwą pielęgnację włosów bez wizyty u fryzjera oraz wydawania pieniędzy na jeszcze droższe od tego preparatu kosmetyki do stylizacji.

Dla kogo są żelki Jelly Bear Hair i na co pomagają

Witaminy w żelkach Jelly Bear Hair może przyjmować każdy dorosły człowiek, zarówno kobiety jak i mężczyźni, chociaż większa ilość użytkowników produktu to kobiety.

Preparat ten pomaga przede wszystkim na problemy związane z wypadanie włosów ale także przyczynia się do ich szybszego porostu. Po jego użyciu włosy stają się silne, gładkie oraz lśniące.

Jelly Bear Hair
Nasza ocena:

Żelki na wzmocnienie włosów Jelly Bear Hair
Nasza opinia:
Ciekawy preparat o przystępnej formie przyjmowania, dużej dawce składników i potwierdzonymi efektami działania. Polecamy.
Strona producenta

Czy działa? – Efekty działania

Użytkownicy produktu donoszą, że pierwsze efekty stosowania żelek witaminowych można zauważyć w krótkim czasie od rozpoczęcia ich przyjmowania, jednak tylko w przypadku gdy zażywane są systematycznie, oraz w odpowiednich dawkach.

W internecie można przeczytać informacje, że przy regularnym stosowaniu Jelly Bair Hair włosy przestają wypadać, stają się gęstsze, mocniejsze oraz mniej podatne na łamanie, a także można zaobserwować wzrost nowych włosów oraz poprawienie ich kolorytu i objętości.
Jelly Bear Hair Efekty Stosowania

Skład i dawkowanie

Żelki Jelly Bear Hair swoją skuteczność zawdzięczają zapewne dobrze zbilansowanemu składowi, który zawiera przede wszystkim 500% biotyny, która odpowiada za prawidłową kondycję włosów.

Produkt zawiera również 200% niacyny oraz witaminy E, które utrzymują zdrową skórę głowy i ochraniają komórki przed wpływem stresu oksydacyjnego, a także cynk, selen i witaminę A, które utrzymują piękny i zdrowy wygląd włosów.

Tak rzetelnie dobrane proporcje składników odpowiadają za znaczącą poprawę kondycji włosów.

Aby efekt był widoczny należy dziennie przyjmować 2 żelki, które przed połknięciem powinno się dokładnie rozgryźć. Nie należy przekraczać dziennej porcji suplementu.

Producent zapewnia, że przyjmowanie witaminowych żelek jest zdrowe dla organizmu ze względu na to, iż nie zawierają szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu.

Zalety oraz wady Jelly Bear HairJelly Bear Hair

Z pewnością główną zaletą żelek witaminowych Jelly Bear Hair jest ich unikalny skład zawierający aż 12 składników odżywczych – w tym witaminy i minerały.

Kolejnymi zaletami są łatwa do przyjmowania forma żelki „misia”, szybkie efekty stosowania oraz znacząca poprawa kolorytu włosów po ich stosowaniu.

Największą wadą produktu jest dla niektórych użytkowników jego cena. Niektórzy również żalili się na gorzkawy lub nawet metaliczny smak żelków.

Gdzie kupić oraz jaka jest jego cena

Witaminowe żelki najlepiej kupować bezpośrednio od producenta, ponieważ taki zakup daje gwarancję pewności, że produkt jest autentyczny i nie mamy do czynienia z podróbką.

Żelki Jelly Bear Hair można kupić przez internet na oficjalnej stronie www.jellybearhair.pl. Taki zakup daje pewność gwarantowanej dostawy zamówionego towaru w ciągu kilku dni w zależności gdzie mieszkacie.

Na oficjalnej stronie producenta żelki można zakupić w kwocie 169,00 zł w promocji 1+1 gratis. Za zakup jednego opakowania drugie otrzymujemy w prezencie.

Ponadto istnieje wariant zakupu 2+1 – w cenie 270,00 zł oraz opcja 3+3 w kwocie 340.00 zł, w której otrzymujemy aż 3 opakowania produktu gratis.

Opinie użytkowników na temat żelków

Pomimo wysokiej ceny produktu opinie użytkowników są w znacznej większości pozytywne.

Znaczna część konsumentów od pierwszych tygodni regularnego przyjmowania żelków witaminowych zauważa, że ich włosy stają się lśniące oraz mniej podatne na wypadanie. Po kolejnych tygodniach mogą już zaobserwować znaczne pobudzenie mieszków włosowych do intensywnego wzrostu.

Wiele osób potwierdza również, że przyjmowanie żelków jest przyjemniejsze niż przyjmowanie tabletek o podobnym składzie.
Jelly Bear Hair Opinia

Polecane zamienniki

Jeżeli opis tych żelków was nie przekonał do ich wypróbowania to możecie również skorzystać z alternatywnych zamienników dla tego produktu.

Producent Jelly Bear Hair posiada również w swojej ofercie suplement Hair Care Pandażelki witaminowe z największą dawką biotyny(5000%) jaka może być stosowana w suplemencie diety.

Więcej na temat Hair Care Panda możecie przeczytać klikając tutaj.

Kolejnym zamiennikiem dla Jelly Bear Hair może być także Locerin, który występuje w postaci tabletek o podobnym składzie co opisywany tutaj produkt.

Locerin jest alternatywą na pewno wtedy, gdy nie odpowiada Ci przyjmowanie żelek. Musimy tylko przestrzec, że jego cena jest nieco wyższa niż cena Jelly Bear Hair.

Więcej na temat Locerinu możecie przeczytać klikając tutaj.

Końcowa opinia oraz ocena

Biorąc pod uwagę skład suplementu oraz zadowolenie użytkowników z Jelly Bear Hair to jego wysoka cena z pewnością będzie zrekompensowana przez efekty jakie daje przyjmowanie tych małych „misiów”.

Z naszej strony dajemy tym żelkom mocne 5 gwiazdek i uważamy, że warto je wypróbować.

Więcej informacji o suplemencie możecie przeczytać na oficjalnej stronie producenta klikając tutaj.

Podobał Ci się artykuł? Oceń go i udostępnij znajomym! Dziękujemy. 🙂

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *